Styrelsen

Susanne Nystedt, Fritsla, Ordförande
susanne.nystedt@haggadalensfiber.se

Mats Uhlén, Fritsla, Ledningskollen, Teknisk support
mats.uhlen@haggadalensfiber.se
Tel: 0706014833 (Endast supportfrågor, jag hanterar inte faktura- eller anslutningsfrågor, dessa tas på mail, styrelsen@haggadalensfiber.se)
Om jag inte svarar på telefon, skicka SMS eller helst mail, så återkommer jag när jag kan.

Krister Andersson, Fritsla
krister.andersson@haggadalensfiber.se
Tel: 0705084998

Per-Åke Loftegård, Kinna
pelle.loftegaard@haggadalensfiber.se

Henry Svaleskog, Fritsla
henry.svaleskog@haggadalensfiber.se

Christian Boman, Kinnahult
christian.boman@haggadalensfiber.se

Rikard Linde-Rahr, Fritsla
rikard.linde-rahr@haggadalensfiber.se

Fredrik Johansson, Fritsla
fredrik.johansson@haggadalensfiber.se

Hela styrelsen som grupp kan mailas på
styrelsen@haggadalensfiber.se

Kassör (Fakturafrågor)
Tomas Nystedt
info@haggadalensfiber.se

styrelse_siluett

Vår postadress:
(Kontoret är normalt obemannat)

Häggådalens Fiberförening
Gärdebovägen 3
51171 Fritsla

Kassör (Fakturafrågor)
info@haggadalensfiber.se
Vårt bankgirokonto: 186-9528

Organisationsnummer: 769626-4147